26.5 C
İstanbul
Salı, Ağustos 3, 2021

spot_img

Uyku Pozisyonunuz Kişiliğiniz Hakkında Neler Söylüyor ?

Uyku pozisyonunuzun kişiliğiniz hakkında ip uçları verebileceğini biliyor musunuz ? İnsanların davranışları onlar hakkında bir çok sırrı ortaya çıkarıyor. Herhangi bir davranışınızın aslında sizin bir özelliğinizi ortaya çıkarabileceğini biliyor musunuz ?

Sizin için kim olduğunuz hakkında bir çok şeyi ortaya çıkarabilecek basit bir test bulduk. Gerçekten çok basit. Aşağıdaki resmi inceleyin ve çoğu zaman uyuduğunuzu düşündüğünüz pozisyonu seçin.

1- Yan yatarken dizlerinizi dışarıda bırakmadan uyuyamıyorsanız, o zaman sakin ve güvenilir bir insansınız demektir. Seni kırmak kolay değil ve gelecekten korkmuyorsunuz. Hayattaki bir çok zorlukla basit bir şekilde başa çıkabilirsiniz. En berbat kış sabahında bile gülümsersiniz ve hayatınızda meydana gelen hemen hemen her değişikliğe sorunsuz bir şekilde uyum sağlayabilirsiniz. Çevrenizde size imrenen bir çok insan olduğunu sakın unutmayın.

2. Çoğunlukla fetal pozisyonda uyuyorsanız, genellikle korunma, anlaşılma ve sempati duyma ihtiyacı hissedersiniz. Bu şekilde kıvrılıp etrafınızdaki dünyada karşılaştığınız sorunlardan kendinizi uzaklaştırmaya çalışıyorsunuz. Yetenekleriniz ve potansiyeliniz için mükemmel bir çıkış yolu resim yapmak, dans etmeyi öğrenmek veya bir blog yazmak olacaktır. Deneyin, mutlaka faydasını göreceksiniz.

3. Karnınızın üzerinde, kollarınız ve bacaklarınız dışarı çıkmış şekilde uyuyorsanız, o zaman siz bir lidersiniz. Dürtüselsiniz ve inisiyatif alıyorsunuz. Hem kişisel hem de profesyonel yaşamınızda inanılmaz bir düzen var. Büyük olasılıkla her şeyi önceden planlamayı tercih edersiniz ve sürprizlerin hayranı değilsiniz. Siz garantilerin insanısınız. Sebat etme yeteneğiniz ve sorumluluk duygusu büyük başarılara ulaşmanıza yardımcı olur.

4. Sırt üstü yatarak uyuyorsanız, büyük olasılıkla hayatı seven, ilgi odağı olmaya alışkın ve iyi arkadaşlıkları seven pozitif bir insansınız. İnatla ve ısrarla çalışıyorsunuz. Azminiz size bazen zarar verse de, mantıklı bir şekilde her zaman doğruyu söylemekten kaçınmıyorsunuz. Bu pozisyonda uyuyan insanlar genellikle çok güçlü kişiliklere sahiptir.

5. Dikkatli bir asker gibi uyuyorsanız, kollarınız yanlarınızda sırtüstü yatıyorsanız, muhtemelen hayatta hedeflerinin ne olduğunu bilen ve bunlara ulaşmak için kararlı bir şekilde çabalayan iyi yetiştirilmiş bir insansınız. Katı, bilgiçlikçi ve talepkar olabilirsiniz, ancak her şeyden önce kendinizden en fazlasını beklersiniz. Sizin en büyük savaşlarınız daima kendinizle olur.

6. Eğer bir bacağınızı kaldırmış ve balıkçıl gibi uyuyorsanız, o zaman genellikle her türden maceraya çekilen öngörülemeyen bir kişiliğe sahip olursunuz. Halbuki ruh haliniz o kadar hızlı değişebilir ki bu durum çevrenizdekiler için kafa karıştırıcı olabilir. Çoğu zaman, kararlı olmayı ve bir seçim yapmayı zor bulursunuz. Genel olarak işte ve genel olarak yaşamda, istikrar, huzur ve sessizlik ve titizlik tercihiniz var. Ancak bu alışkanlıklarınızı ara sıra görmezden gelmek hoşunuza gidiyor.

kalemlinkhttps://kalemlink.com
Kalemlink site yöneticisi. İçerik ekler, makaleleri düzenler, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 çalışır.

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

Bağlı Kalın

0BeğenenlerBeğen
132,008TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

En Son Eklenenler