26.5 C
İstanbul
Salı, Ağustos 3, 2021

spot_img

Henüz Ruh Eşinizle Karşılaşmamanızın 7 Sebebi

Henüz ruh eşinizle karşılaşmadınız mı ? Yada beyaz atlı prensiniz biraz gecikti mi. Birçok insan yalnızlıktan muzdariptir. Bazen birkaç buluşmadan daha fazlasına sahip olabileceğimiz kişiyi bulmanın imkansız olduğunu hissederiz.

Kalemlink bu konuyu araştırarak buna sebep olan 7 neden buldu. Bunları analiz etmek, gelecekteki ruh eşinizle ve daha da önemlisi kendinizle uyumlu bir ilişki kurmanıza yardımcı olabilir.

1.Aklınızda hala eski sevgiliniz varsa

“Ateşe ateşle savaşmak”, birine bir şey kanıtlamaya çalışmak, hala “talepte olduğunuzu” göstermek – bunlar sizi hiçbir yere götürmeyecek ve daha fazla acı çekmenize neden olacaktır. Bu tür davranışlar sizi potansiyel partnerlerinizden uzak tutacaktır çünkü kimse can yeleği olmaktan ve eski partnerde kıskançlığa neden olmaktan hoşlanmaz. Acele etmeyin, sakinleşin ve gerçekten ne istediğinizi anlamaya çalışın. Bazen biten bir ilişkiyi kabullenmek yapabileceğiniz en güzel şeydir. Eski ilişkinizi dürüst bir şekilde değerlendirip sizin için en iyisi o kişi miydi diye kendinize sorun.

2.Yüksek beklentileriniz var.

Bazı kızlar bir prens hayal eder ve bazı erkekler kızlarının her yönden mükemmel olmasını ister. Yine de gerçek insanlarla gerçek hayat farklı bir hikaye. İşin ilginç tarafı sizi bu isteklere iten genellikle televizyonun günlük yaşamımızın bir parçası olmasıdır. İzlediğimiz filmler ve diziler bizleri daha fazla beklentiye itiyor.

Her şeyden önce, dikkatinizi kendinize odaklayın. Nasıl görünüyorsun? Başka birine ne önerebilirsiniz? Etrafınızda olduğu için kendini iyi hissedecek mi? Prenslerin prenseslerle evlendiği iyi bilinmektedir. Başka bir deyişle, belirli becerilere sahip bir kişiye ihtiyacınız varsa, önce bu becerileri kendi içinde geliştirmeye çalışın. Ayrıca karşınızdaki kişiyi acımasızca yargılamayı bırakın.

3.Sizin için imkansız olan ilişkiyi hayal ediyorsunuz.

Evli birisiyle birlikte olmak konusunda zamanınızı boşa harcamayın. Elbette, hayatımızda her şey olabilir, sizi yargılamayacağız, ama şunu bir düşünün: aldatabilen bir kişinin “ruh eşiniz” olduğunu hayal edebiliyor musunuz? Eşinden daha iyi olduğuna inanmak için kendinle konuşmaya bile kalkma. Onların yerini alsanız bile, kendi şüphelerinizle işkence göreceksiniz : “acaba aldatılıyor muyum ?”

4.Güven sorunlarınız var.

“Hepsi aynı!” “Hepsi tek ve aynı şeyi istiyor!” Bunlar hem erkekler hem de kadınlar hakkında sık sık duyduğumuz şeylerdir. Bu sözlerde kesinlikle bazı gerçekler var, özellikle de aynı tip insana aşık olmaya devam ediyorsanız. Ara sıra tanıdıklarınıza güvenmek için acele etmeyin. Ancak aynı zamanda, insanları abartılı bir güvensizlikle uzaklaştırmayın. Eski sevgilinin seni incitmesi onların suçu değil. Çevrenizdeki insanları gözlemlemeye konsantre olun ve önemli ayrıntıları görmezden gelmeyin.

5.Ciddi bir ilişkiden korkuyorsunuz.

Duygularınızın günlük rutin yaşamın sınavına dayanacağına dair güven eksikliği, kişisel alanınızı kaybetme korkusu, sevdiklerinize bağımlı olma korkusu vb. tüm bunlar etrafınızda görünmez bir duvar örerek sizi yeni birisiyle tanışma fırsatından mahrum bırakıyorlar. Durumu nasıl değiştirebilirsin? Hazır bir çözüm yoktur, ancak önceki tüm noktalarda olduğu gibi, önce kendiniz üzerinde çalışın: ilginç bir hobi bulun, daha sık dışarı çıkın ve aklınızda olumsuz düşünceleri tutmayın.

6. Beğenilmek için kendiniz olmaktan vazgeçmeyin.

Kuyruğunu gösteren bir tavus kuşunun davranışı sadece hayvanlar dünyasında işe yarar. İnsanların çoğu için bu tür davranışlar yalnızca alay, kahkaha, acıma ve hatta sinirlenmeye neden olur. Birisi tarafından beğenilmek için denediğiniz diğer davranış kalıpları da işe yaramaz. Kendinizi rahat hissetmiyorsanız dantelli elbiseler ve sevimli gülümsemeler giymeyin. Her şeyden önce kendiniz olun. Doğru kişi bunu kesinlikle takdir edecektir.

7. Çok hızlısınız.

Pek çok insan “biyolojik saat” hakkındaki söylentilere inanır. Bu nedenle bazı insanlar zaman kaybetme konusunda endişelidir. Tabii ki, ciddi niyetlerin varsa harika. Ancak, ilk buluşmada çocuklarınıza vermek istediğiniz isimleri konuşmak sizce de biraz abartılı olmaz mı ? Böyle bir yaklaşım, sadece size karşı bir çekimden daha fazlasını hissedenleri bile korkutabilir.

kalemlinkhttps://kalemlink.com
Kalemlink site yöneticisi. İçerik ekler, makaleleri düzenler, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 çalışır.

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

Bağlı Kalın

0BeğenenlerBeğen
132,008TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

En Son Eklenenler