26.5 C
İstanbul
Salı, Ağustos 3, 2021

spot_img

Test : Burnunuzun Şekline Bakarak Kişiliğiniz Hakkında Bilgi Edinin

Bir süre önce, kapsamlı bir çalışma yürüten bir araştırmacı, Avrupa ve Akdeniz’de 14 farklı burun türü olduğunu ortaya çıkardı. Bunun üzerine burun tiplerinin kişiliğimizle herhangi bir ilişkisi olup olmadığını merak ettik. Muhtemelen böyle bir şey yoktur ama yine de sizin için bu ufak testi yapmak istedik.

Kalemlink olarak bu tür kişilik testleri yapmayı seviyoruz. Ancak, onları sadece eğlence için yaptığımızı unutmayın, bu yüzden bunları çokta fazla ciddiye almayın. Ama yine de evet bu benim diyebileceğiniz şeyler çıkabileceğini de unutmayın. Burnunun senin hakkında ne dediğini öğrenmeye hazır mısın?

1.Roma burnu

via : brightside

Ucu aşağı doğru eğimli olan bu tür uzun burnu olan kişiler cesurdur. Hayatta karar verme ve net düşünme yeteneğine sahiptir. Aynı zamanda iyi bir meydan okumayı seven oldukça hırslı insanlardır. Orta yaşa geldiklerinde gelişmeleri tamamen normaldir.

2.Kısa burun

via : brightside

Benlik saygısı düşük olan kişilerde genellikle kısa bir burun bulunur. Genellikle kesin olmayan veya çok dar görüşleri ifade ederler. Özgürlük için belli bir sevgileri var ama kıskanç da olabilirler.

3. Kemerli Burun

via : brightside

Kemerli burun genellikle bir kişinin stratejik olduğunu gösterir. Bu aynı zamanda girişimci olan ve çok fazla zihinsel güdüye ve çok dayanıklılığa sahip bir kişinin işaretidir.

4.Düz burun

via : brightside

Genellikle burun deliklerini görünür kılan bir ucu yukarı dönük olan bu tür küçük buruna sahip olanlar, ruhsal ve fiziksel olgunluğa erişmekte zorlanırlar. Dünya ve her türden insan hakkında bilgili olduklarını iddia ediyorlar ve bazen bu yüzden insanları zor durumda bırakabiliyorlar.

5. Göksel burun

via : brightside

Sözde göksel burun, düz burna benzer. Ancak uç dikey ve yuvarlaktır. Genellikle, ona sahip olanlar pratik, güvenilir ve dengeli olma eğiliminde olan kişilerdir.

6. Yunan burnu

via : brightside

Bu tür burunlu insanlar net düşünme ve hoşgörülü olma eğilimindedir. Yapmaya başladıkları şeyde sebat ediyorlar ve güvenilir kabul ediliyorlar. Sanat hakkında bilgi sahibi olabilirler. Bu tür buruna sahip erkekler genellikle medyada çalışır, işleri yönetir veya kendilerini sanata adarlar. Kadınlar genellikle kişisel sekreter veya model olarak serbest meslek sahibidir.

7.Kancalı burun

via : brightside

Kancalı burun, başarıya ulaşmak isteyen kişilerde yaygındır. Kancalı burnu olan kadınlar eğitimde mükemmel olabilir ve iyi iş fırsatları bulma konusunda güçlü bir içgüdü geliştirebilirler.

8. Etli burun

via : brightside

Bu, erkeklerde daha sık görülen bir burun türüdür. Dolgun burunlu insanlar genellikle cömert, duygusal ve duyarlıdır, ancak spekülasyondan hoşlanmadıkları için de ihtiyatlıdırlar. Özel hayatlarında başkalarına yardım etmeye isteklidirler. Bu tür bir burnu olan kadınlar, ev ekonomisi alanında ve otel yönetimi gibi diğer ilgili alanlarda büyük beceriler geliştirebilirler.

9. Düzensiz burun

via : brightside

Düzensiz bir burun, teorik olarak güçlü ve inatçı bir karakteri sembolize eder, ama aslında bu bir abartıdan başka bir şey değildir. Ama inkar edilemeyecek bir gerçek var ki oda düzensiz burunları olan insanların çok cömerttir olduğudur.

10. Düz burun – 2

via : brightside

Bu düz burun tipi, insanların pek çok farklı beceriye sahip olduğunu ve eğlenmeyi sevdiklerini gösterir. Onları çok iyi tanımasanız bile hayata dair belirli bir kötümser bakış açısına sahip gibi göründüklerini fark edersiniz.

11.Dar burun

via : brightside

Dar burunlu insanlar kendine güveni temsil eder. Genellikle inatçı, savunmasız olma eğilimindedirler ve manevi konulara özel bir ilgileri vardır.

12.Yüksek burun

via : brightside

Bu burun şekline sahip kişiler genellikle geniş bir sanat ve estetik anlayışı sergilerler. Yalnız geçirebilecekleri zamanı takdir eden, biraz gururlu ama huzursuz insanlardır.

Çalışmaya dahil edilenlerden ne tür bir burnunuz var? Farklı bir burnunuz olmasını mı tercih edersiniz? Ve eğer öyleyse, hangisi?

kalemlinkhttps://kalemlink.com
Kalemlink site yöneticisi. İçerik ekler, makaleleri düzenler, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 çalışır.

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

Bağlı Kalın

0BeğenenlerBeğen
132,008TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

En Son Eklenenler