26.5 C
İstanbul
Salı, Ağustos 3, 2021

spot_img

İlk Tercihiniz Ne Olurdu? Sonuç Sizi Şaşırtacak

Fotoğraftaki gibi bir durumla karşılaştığınızda ilk tercihiniz ne olurdu? Tercihinizin sonuçları sizi oldukça şaşırtabilir.

Günlük alışkanlıklar ve vücut dili gibi hayatta sizinle ilgili çok şey açığa çıkarabilecek pek çok şey vardır. Akıllı telefon seçiminiz bile kişiliğinizin yönlerini ortaya çıkarabilir! Bir durumda yapabileceğimiz 2 tür seçim olduğu fikrine alıştık: doğru olan ve yanlış olan. Ama bizim testimiz böyle değil. “Yanlış” seçeneği seçemezsiniz çünkü hepsi doğru!

Kalemlink sizi her durumda 4 seçenekten 1’ini seçmeye ve kişiliğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmeye davet ediyor.

İlk önce ne yapardın?

©brightside

1.Kaynayan su ısıtıcısını kapatırım.

Su ısıtıcısını seçtiyseniz, bu, tutkulu ve çabuk huylu bir insan olduğunuz anlamına gelebilir. Şüphe duymadan hızlı kararlar alırsınız ve hiçbir şey hedefinize ulaşmanızı engellemez.

Monotonluktan çabucak sıkılabilirsin. Güvenliğinizi önemsiyorsunuz ve sürprizlerden hoşlanmıyorsunuz. Beklenmedik dönüşler olmadan açıkça tanımlanmış bir planı takip etmek sizin için daha kolaydır.

2.Telefon aramasını cevaplardım.

©brightside

Telefona cevap vermek, odaklanmış ve diplomatik bir kişi olduğunuz anlamına gelebilir. Başkalarının hatalarını kabul etmek sizin için zor. Aynı anda birçok şeyi yapabilen bir iş adamı olarak tanımlanabilirsiniz. İnsanlarla kolayca iletişim kurabilirsiniz. Yararlı tanıdıklar edinmeyi ve spot ışığında olmanın tadını çıkarmayı seviyorsunuz.

3.Ağlayan bebeği sakinleştirirdim.

©brightside

Çocuğu önce sakinleştirmeye çalışırsanız, sakin ve becerikli bir insansınız. Başkalarına yardım etmeyi seviyorsunuz ve başkalarının yararına kendinizi feda etmeye hazırsınız. Siz bir aile insansınız ve insan ilişkilerini takdir ediyorsunuz.

Yalnızlıktan korkuyorsunuz ve birinin her zaman yanınızda olması sizin için çok önemlidir. Sizin için aileyle birlikte sakin ve rahat bir akşam, barda gürültülü bir partiden daha çekicidir.

Köpeğin koltuğu kemirmesini durdururdum.

©brightside

Köpeği koltuktan çekmeye karar verirseniz, bu sizin biraz tahammülsüz bir insan olduğunuzu gösterir. Hem evde hem de hayatınızda büyük bir karmaşa vardır. Her şeyi kontrol altında tutmanız sizin için önemlidir.

Her şey olmasını istediğiniz gibi olana kadar sakinleşmeyeceksiniz. Sürekli birşeyleri toparlayabilmek adına çaba gösteriyorsunuz. Maddi şeylere ve sosyal konuma daha fazla önem veriyorsunuz. Tüm soruların yanıtlarını biliyorsunuz ve her durumda nasıl davranacağınız konusunda yönlendiriliyorsunuz.

Bu özellikler kişiliğinizi ne kadar doğru tanımlıyor? Tüm açıklamalara katılıyor musunuz yoksa katılmıyor musunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın.

kalemlinkhttps://kalemlink.com
Kalemlink site yöneticisi. İçerik ekler, makaleleri düzenler, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 çalışır.

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

Bağlı Kalın

0BeğenenlerBeğen
132,008TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

En Son Eklenenler